Yükleniyor, lütfen bekleyiniz.
Eğitim Bilimleri Fakültesi

Değerli Öğrencilerimiz ve Öğrenci Ailelerimiz

İbn Haldun Üniversitesi ailesine ve Eğitim Bilimleri Fakültesi’ne hoş geldiniz! Üniversitemiz, eğitim, araştırma ve topluma yönelik sunduğu hizmetlerle mükemmeliyeti hedefleyen bir kurumdur.

Eğitim Bilimleri Fakültemiz, kuram ve uygulamaların öğretildiği bir yer olmanın ötesinde, fikirlerin yeşerdiği, yeteneklerin geliştiği ve ömür boyu süren arkadaşlıkların kurulduğu dinamik ve çeşitlilik gösteren bir topluluktur. Bu hedefimize yönelik olarak sloganımız: “Fikri Bağımsızlık!” tır. Sizler de artık İbn Haldun Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Fakültesi ailemizin parçasısınız.

Fakültemizde verilmekte olan lisans ve lisansüstü programlarla entelektüel büyüme, yaratıcılık ve kişisel gelişimi teşvik eden bir ortam sunmaya çalışıyoruz. Dünya standartlarında akademisyen kadromuz ve sürekli gelişimi hedefleyen idari personellerimiz ile hizmet veren bir kurum olmakla onur duyuyoruz.

Sizlerden, derslerden araştırma projelerine, öğrenci kulüp faaliyetlerinden Üniversitemizin düzenlediği kültür, sanat etkinliklerine ve gezilere, sunduğumuz tüm olanakları keşfetmenizi, kişisel ve mesleki gelişim yolcuğunuzda bunlardan en güzel ve verimli biçimde yararlanmanızı bekliyoruz. Eğitim yolculuğunuza başlarken, yalnız olmadığınızı unutmayın. Herhangi bir konuda destek almak istediğinizde akademik danışmanınıza, hocalarınıza, bölüm başkanlığına, bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

Buradaki deneyimlerinizin hem sizlerin hem de bizlerin ortak geleceğimizi şekillendireceğinin farkındayız ve sorumluluğu altındayız. Bu sorumluluğu en güzel şekilde yerine getireceğimize inanıyoruz ve bunun heyecanını şimdiden hissediyoruz.

Her birinizi tanımaktan ve burada geçirdiğiniz süre boyunca elde edeceğiniz başarıları görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Tüm akademik ve idari personelimiz adına tekrar Fakültemize hoş geldiniz!

Saygı ve sevgilerimle

Dekan V. : Prof. Dr. Ali YEŞİLIRMAK